Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

sklep z porcelaną

 

Sklep z porcelaną Polskie Szkło firmy Pol-Szkło proponuje okazałą gamę wysokiej jakości produktów. Oferta obejmuje między innymi artykuły z porcelany, ceramiki, szkła, sztućce, przybory kuchenne oraz inne artykuły do użytku domowego. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości surowców i precyzyjnie wykończone, co zapewnia ogromną trwałość. Oferujemy naszym klientom różnorodny wybór artykułów z różnych serii, w tym standardowych i nowoczesnych. W naszej ofercie znaleźć można szereg oryginalnych produktów, które doskonale dopasują się do dowolnego rodzaju wnętrza. Zamówienia realizowane są jak najszybciej to możliwe i odpowiednio zabezpieczone na czas dostawy.

Kontakt

POL-SZKŁO Spółka Jawna K. i B. Wołoszka, L. Ludwiniak
ul. Ręczajska 3, 05-230 Kobyłka
esklep@polszklo.com.pl
tel. +48 533 336 620, +48 501 784 096
www: https://polszklo.com.pl/