Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

smoothies na targi

Mobilny Barista to firma oferująca usługę jaką jest barista na eventy, a także różne opcje takie jak lody na eventy, Smoothie Bar, bar z herbatą, bar z czekoladą, bar z lemoniadą oraz pokazy baristów i wynajem ekspresów do kawy. Dodatkowo, firma proponuje również specjalistyczne kursy baristyczne dla pracowników nowo otwartych kawiarni i nie tylko. Zespół Mobilny Barista to wykwalifikowani bariści, posiadający bogate doświadczenie w branży, będący miłośnikami kawy. Mobilny Barista to perfekcyjne rozwiązanie dla firm, które chcą zagwarantować swoim pracownikom oraz pozostałym zaproszonym wysokiej jakości kawę na różnorodnego gatunku eventach, przez co nabiorą one niezwykłego charakteru a uczestnicy będą mogli cieszyć się pyszną kawą. http://mobilnybarista.pl/swieze-soki