Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

usługi dźwigowe szczecin

P.W. Kowalczyk to firma specjalizująca się w wynajmie specjalistycznych maszyn budowlanych. Oferujemy okazały wybór maszyn budowlanych, które są niezbędne do wydajnego i bezpiecznego przeprowadzania prac budowlanych. Nasza flota stanowi dźwig samojezdny, koparko-ładowarkę, minikoparkę, ładowarkę teleskopową oraz podnośnik koszowy. Ponadto, posiadamy również wózki widłowe, które są niezastąpione przy przewożeniu ciężkich towarów. Jesteśmy gotowi obsłużyć klientów w odległości do 100 km od siedziby. Oferujemy też fachowe usługi czyszczenia zbiorników fermentacyjnych z pofermentu. Nasz doświadczony zespół zapewnia skuteczne i bezpieczne czyszczenie, według najwyższych standardów. Ponadto, podejmujemy się zleceń naprawczych i serwisowych na terenie biogazowni. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, terminowość i przystępne ceny. https://www.pwkowalczyk.pl