Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Czym czyścić ekran telewizora?

Wszyscy wiecie, że brud i zanieczyszczenia są złe dla ekranu telewizora. Mogą one powodować zarysowania, co obniża jakość obrazu i sprawia, że ekran wygląda staro. Chcesz również, aby Twój telewizor wyglądał jak najlepiej, gdy masz gości.

Niektórzy ludzie lubią czyścić ekran telewizora za pomocą szmatki, która jest mokra od wody lub specjalnego płynnego środka czyszczącego. Podczas gdy te będą działać, aby pozbyć się brudu, mogą pozostawić smugi, które sprawiają, że ekran wygląda gorzej niż przed czyszczeniem go. Ściereczka z mikrofibry jest najlepszym sposobem na czyszczenie ekranu telewizora, ponieważ usuwa kurz i brud bez pozostawiania smug.

Czyszczenie telewizora ściereczką z mikrofibry nie jest trudne, ale należy unikać używania zwykłej ściereczki lub ręcznika papierowego, ponieważ mogą one porysować ekran. Istnieje wiele różnych rodzajów ściereczek z mikrofibry i należy wybrać taką, która jest przeznaczona specjalnie do czyszczenia ekranów telewizyjnych. Są one łatwe do znalezienia w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego i wielu miejscach online.

Podczas czyszczenia telewizora ściereczką z mikrofibry, użyj krótkich, równych pociągnięć z góry na dół na krawędziach ekranu najpierw. To pomoże usunąć kurz, który zgromadził się wokół krawędzi telewizora. 

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronie  uporzadkowane.pl