Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

E-papierosy dla początkujących

Jeśli dopiero planujesz zacząć swoją przygodę z e-papierosami, pewnie towarzyszy Ci wiele nurtujących pytań. Od czego zacząć? Co kupić? Jaki e-papieros wybrać? Poznaj kilka wskazówek, które z pewnością pomogą Ci się w tym wszystkim odnaleźć.

1) Kup zestaw startowy do e-papierosa

Aby zacząć palić, potrzebujesz zestawu startowego do e-papierosa. Dobrą opcją jest e-papieros box, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Wybór całego zestawu jest też zdecydowanie tańszą opcją niż zakup każdego elementu osobno. 

Box powinien zawierać podstawowe elementy, a więc:

  • ładowarkę, 
  • regulator napięcia, 
  • zbiornik atomizera, 
  • clearomizer/kartomizer,
  • kartridże lub strąki 
  • e-liquid (lub sok). 

W niektórych zestawach znajdziesz również akcesoria, takie jak etui lub smycze.

2) Wybierz baterię

Niezbędnym elementem jest również bateria. Zasila ona urządzenie, podgrzewając e-liquid w zbiorniku i zamieniając go w parę, która następnie jest wdychana przez ustnik. Lepsze jakościowo baterie wytrzymują dłużej pomiędzy ładowaniami, dlatego w tym przypadku nie warto oszczędzać i zdecydować się na zakup odpowiedniego jakościowo sprzętu.

3) Testuj

Teraz czas na dostosowanie wszystkich elementów do swoich preferencji. Każdy ma inne potrzeby, trudno więc polecić coś, co sprawdzi się wszystkim. Wypróbuj znajdujące się w boxie elementy i odkryj, czy odpowiadają Twoim wymaganiom. Jeżeli nie – próbuj dalej, na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów.