Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Fryzura na sylwestra- co wybrać?

Wybierając fryzurę na każdą dużą imprezę, chcesz wybrać coś, co jest równie eleganckie, jak i odpowiednie do wydarzenia, w którym bierzesz udział. Sylwester nie jest tu wyjątkiem. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to spędzić wieczór z twarzą zakopaną w dłoniach, próbując ukryć się przed wszystkimi, ponieważ Twoje włosy wyglądają jak katastrofa. I bądźmy szczerzy – to Nowy Rok; nie powinien wyglądać idealnie. Powinny wyglądać tak, jakbyś podjęła wysiłek, ale nie chciałaś wyglądać „idealnie”, jak wiele kobiet spędza godziny na przygotowaniach do innych nocy w roku.

 

Jeśli masz naturalnie kręcone włosy, możesz zrobić wiele rzeczy, aby je okiełznać i wyglądać elegancko, ale jednocześnie zachować ogólną dzikość, jaką mogą mieć loki. Polecam luźne, ale ciasne upięcie z kilkoma pasmami ściągniętymi nad jednym okiem lub jeszcze lepiej, luźny warkocz skręcony w upięcie z kilkoma pojedynczymi pasmami wyciągniętymi wokół jednego ucha i spiętymi z powrotem za drugim uchem. Pozwoli Ci to wyeksponować Twoją wspaniałą grzywę, jednocześnie odsuwając ją od twarzy i dodając nieco ruchu do tego, co w przeciwnym razie byłoby raczej sztywną fryzurą.

Podobne artykuły znajdziesz na stronie allbeauties.pl