Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Grenadine w wersji feminizowanej

Nasiona kolekcjonerskie odmiany Grenadine są coraz chętniej wybierane. Ta niezwykła i unikatowa odmiana powstała z połączenia Miley Cyres oraz Karmarado OG. Rezultat ich syntezy był olśniewający – powstała roślina odznaczała się itnensywnym pupruprowym ubarwieniem, wysokim poziomem żywicznosci oraz dużą ilością trisomów. Wytwarza także olbrzymią ilość nasion, co zdecydowanie ułatwia możliwość ich nabycia oraz włączenia do własnej kolekcji. 

Grenadine – nowa jakość w Twoich zbiorach

Grenadine jest wybierane z uwagi na jego niezwykłe walory genetyczne, którymi pragnie poszczycić się każdy kolekcjoner. Jest to odmiana hybrydowa z wyraźną dominację genów indica. Dzięki temu zyskała sobie uznanie wśród różnych grup użytkowników – zarówno tych sporadycznych, jak i regularnie sięgających po buszka. Oddziaływanie Grenadine jest bardzo intensywne – głęboko relaksuje i uśmierza ból, wywołując także uczucie lekkiej euforii. 

Ziarenka kolekcjonerskie Grenadine są dostępne w wersji naturalnej, a także poddanej specjalnemu treningowi hodowlano-genetycznemu: nasiona typu autoflowering oraz nasiona feminizowane. Te ostatnie należą do grona najchętniej wybieranych – sięga po nie zdecydowana większość polskich kolekcjonerów. Feminizacja jest procesem w pełni kontrolowanym oraz bezpiecznym, w trakcie którego wytwarza się linię zawierającą wyłącznie żeńskie geny. 

Kupując nasiona Grenadine warto zwrócić uwagę na miejsce ich pochodzenia. Najlepiej sprawdzają się ziarna produkowane przez Karma Genetics – holenderski bank nasion powstały w 2008 roku, działający w skali całego globu. Produkty pochodzące od tego producenta są w pełni zgodne z oryginalnym genotypem danej odmiany.