Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Jaki wybrać kolor dywanu do salonu?

Kiedy wybierasz kolor dywanu do salonu, kuszące jest, aby wybrać coś, co naprawdę rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. Duży i odważny jest świetny do kuchni lub łazienki, ale co z głównym pokojem, w którym spędzasz tak wiele czasu? W tym przypadku najlepiej wybrać coś bardziej stonowanego.

 

Jasny lub żywy kolor może wyglądać przytłaczająco, gdy jest używany jako jedyny kolor w przestrzeni. Twoi goście będą musieli być w stanie skupić się na tym, co jeszcze próbujesz pokazać w pokoju, czy to na dziełach sztuki czy meblach. Blady róż, może nie brzmieć jak naturalny wybór na dywan do salonu, ale może się sprawdzić, jeśli szukasz subtelnego oświadczenia. Ten chłodny odcień różu jest doskonałym uzupełnieniem odcieni drewna w każdej innej części domu – doda trochę zainteresowania do przestrzeni, nie sprawiając, że pomieszczenie będzie wydawało się zajęte.Psychologia kolorów mówi, że ciepłe kolory są bardziej zachęcające niż chłodne.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie jakspokojnie.pl