Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Jakie kosmetyki zabrać w długą podróż?

Kiedy podróżujesz przez dłuższy czas, może być Ci trudno utrzymać swoją rutynę pielęgnacyjną. Oto kilka produktów, które pomogą Ci zachować wygląd i uczucie świeżości podczas podróży:

 

Szczoteczka do zębów: Ważne jest, aby zachować czystość i świeżość jamy ustnej, nawet gdy jesteś na wakacjach. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w hotelu, czy biwakujesz na łonie natury, upewnij się, że masz do dyspozycji szczoteczkę do zębów.

-Mokre chusteczki: Kiedy jesteś w drodze, nie wiadomo, gdzie skończą się twoje ręce. Mokre chusteczki są świetne do sprzątania po brudnym posiłku lub wycierania powierzchni przed jedzeniem. Są również świetne do odświeżenia podczas długich podróży samolotem lub samochodem.

-Żel do mycia twarzy: Nie ma nic gorszego niż uczucie brudnej i tłustej skóry podczas podróży. Szybkie umycie twarzy wilgotnymi chusteczkami pomoże pozbyć się wszelkich zabrudzeń i tłuszczu, ale jeśli chcesz czegoś bardziej dokładnego, zainwestuj w jakiś żel do mycia twarzy lub tonik.

-Krem: Nigdy nie wiesz, jaka będzie pogoda podczas Twojej podróży. Inwestując w niedrogi krem do twarzy pomoże chronić przed spierzchnięciem i suchością w chłodniejsze dni, a także może pomóc łagodzić oparzenia słoneczne w gorące dni.

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronie travelglow.pl