Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Najlepsze kosmetyki do zmywania makijażu

Leżysz w swoim łóżku, gotowa do zaśnięcia. Sięgasz do twarzy, by zetrzeć ostatnie drobinki makijażu, który masz na sobie. Zostało ci kilka minut do zgaszenia światła, więc równie dobrze możesz oczyścić twarz. Jak umieścić swoje palce tam, zdajesz sobie sprawę, że nawet jeśli nie masz na sobie dużo makijażu, to nadal jest trudne do usunięcia. Sięgasz więc po jakiekolwiek chusteczki, które masz w szafce nocnej. Są trochę szorstkie i trochę szczypią, gdy dotykają twojej twarzy, ale wykonują swoją pracę przynajmniej. Tak bardzo jak kochasz te chusteczki, jednak nie są one najlepszą opcją do usuwania makijażu jak tusz do rzęs i eyeliner.

 

Spójrz na płyn micelarny do demakijażu zamiast tego. Płyn micelarny jest łatwym sposobem na usunięcie makijażu, a jednocześnie oczyszcza twarz, tonizuje ją lub nawilża w zależności od tego, który produkt kupisz, i zdejmuje wodoodporny makijaż przy mniejszym szorowaniu niż tradycyjne środki do usuwania makijażu. Istnieje wiele marek tego typu produktów dostępnych w sklepach i online.

 

Płynów micelarnych można używać tak samo jak innych produktów oczyszczających, wmasowując je na płatek kosmetyczny lub bezpośrednio na twarz opuszkami palców, a następnie wycierając pozostałości innym produktem.

Więcej porad znajdziesz na stronie prettyfe.pl