Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Róż do policzków- nowy trend

Blush istnieje od wieków, ale dopiero niedawno zaczyna pojawiać się na scenie kosmetycznej. Kiedy rumieniec pojawił się po raz pierwszy, dostępne były jedynie jaskrawe odcienie różu i czerwieni. Odcienie te miały sprawić, że kobiety wyglądały na zdrowe, o różanych policzkach i pełne witalności. Obecnie róż występuje w szerokiej gamie kolorów. Możesz wybrać jeden z nich w oparciu o swój odcień skóry lub kolor, który chciałabyś podkreślić.

 

Dzisiejszym trendem jest trend „no makeup makeup„, w którym kobiety dążą do uzyskania naturalnego blasku używając pudrowego różu i bronzera zamiast cięższych płynnych produktów do podkładu. Jeśli próbujesz zdecydować, który odcień będzie na Tobie najlepiej wyglądał, dobrym sposobem na przetestowanie go jest nałożenie odrobiny różu na górną część kości policzkowych (jabłka) i sprawdzenie, czy podoba Ci się jego wygląd. Róż można nakładać dużym pędzlem, aby pokryć większą powierzchnię, lub małym pędzlem, aby uzyskać bardziej precyzyjną aplikację.

 

Jeżeli chcesz rozjaśnić swoją cerę, wypróbuj odcienie brzoskwiniowe lub koralowe, które wydobędą z niej naturalny odcień skóry, a jednocześnie sprawią, że będzie ona wyglądała na zdrowszą dzięki wydobyciu z niej czerwieni. 

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie ohmadame.pl