Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Sukienka na sylwestra — jakie modne kreacje na pewno zrobią wrażenie?

Sylwester to świetna okazja do sięgnięcia po efektowne sukienki. Można pozwolić sobie na znacznie bardziej odważne kreacje, zwłaszcza jeśli impreza odbywa się np. w klubie. Podczas zakupów warto też zwrócić uwagę na obowiązujące trendy. Sprawdź, jakie modne sukienki na pewno będą przyciągać uwagę podczas imprezy sylwestrowej.

Sukienki z błyszczącymi cekinami

Podczas sylwestrowej nocy błysk jest zdecydowanie mile widziany. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się zwłaszcza kreacje z cekinami, które nigdy nie wychodzą z mody. Taka sukienka na sylwestra robi wrażenie, zwłaszcza jeśli ma niebanalny odcień, czyli np. szampański róż czy też bordo. Świetnie mogą prezentować się również klasyczne kolory takie jak np. czerwień, złoto bądź czerń.

Sukienki z efektownymi ozdobami

Strzałem w dziesiątkę w przypadku kreacji na sylwestra mogą być również modele z niebanalnymi ozdobami. W ofercie internetowego sklepu Lou można znaleźć modne sukienki z dekoltem z pokaźnych rozmiarów falbanami, które mogą optycznie powiększyć biust. Ciekawą opcją są też bez wątpienia kreacje z dużą kokardą w okolicach dekoltu czy też pomponem z frędzlami na ramieniu.

Sukienki z odważnymi wycięciami

Świetnym sposobem na wyróżnienie się w tłumie osób bawiących się na parkiecie w sylwestrową noc jest sięgnięcie po sukienki z efektownym wycięciem na nodze. Takie modele nie tylko robią wrażenie, ale także są bardzo modne i eleganckie. Dobrym pomysłem są też kreacje z wycięciami po bokach, co może zapewnić efekt niezwykle kobiecego wcięcia w talii. Ponadto warto zwrócić uwagę na sukienki z wycięciem na plecach.