Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Sztuczne rzęsy- co warto wiedzieć?

Na początek należy rozważyć, czy chcesz rzęsy, które będą długie i grube lub krótkie i cienkie. Długie i grube jest najbardziej popularny wybór; sprawiają, że twoje oczy większe i jaśniejsze patrząc. Grube rzęsy są również dobrym wyborem, jeśli masz małe oczy, ponieważ pomagają one zrównoważyć je. Przekonasz się, że rzęsy z cienkimi pasmami są łatwiejsze do zastosowania niż ich grubsze odpowiedniki, ale nie wyglądają tak naturalnie. Jeśli wybierasz się na bardziej naturalny wygląd, cienkie rzęsy będą najlepszym wyborem.

 

Aby uzyskać odpowiednie dopasowanie do Twojego kształtu oka, musisz wiedzieć, jaki rodzaj rzęs zapewni, że będzie on bezpieczny na Twojej powiece. Możesz spróbować pasków rzęs z wstępnie wycięte plamy kleju na nich tak, że nie musisz się martwić o uzyskanie kleju na idealnie proste – będzie przeważnie działa dobrze, nawet jeśli nie jest umieszczony z chirurgiczną precyzją. Dla większych oczu, rzęsy 3D są fantastyczne, ponieważ dodają objętości bez zlepiania się w całość.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie beasmetics.pl