Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Wakacje we wrześniu- co zrobić?

Wszyscy wiemy, że letnie wakacje dobiegły końca, co oznacza, że być może szukasz jakichś pomysłów last minute, aby wypełnić swój kalendarz. Na szczęście wciąż masz mnóstwo opcji! Podczas gdy większość ludzi myśli o grudniu jako o ostatniej szansie na wyjazd w ciepłe miejsce przed nadejściem zimy, wrzesień jest tak naprawdę jednym z najlepszych miesięcy na ucieczkę. W rzeczywistości jest to idealny czas na zagraniczne podróże – dzieci wróciły do szkoły, pogoda jest nieprzewidywalna, ale na tyle ładna, że nie wymaga zimowego płaszcza (w zależności od miejsca, do którego się wybierasz), a ceny biletów lotniczych i hoteli są często najniższe w roku.

 

Główną rzeczą do zapamiętania jest to, że podróżowanie we wrześniu jest bardzo różne od podróżowania w innych porach roku. Jeśli nie chcesz przegapić jedzenia i picia w Europie lub zwiedzania starożytnych świątyń w Azji, nie możesz po prostu zarezerwować lotu i pokoju hotelowego i oczekiwać, że wszystko inne spadnie na miejsce. Musisz zaplanować swoją podróż z wyprzedzeniem. 

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie joysy.pl