Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Z czym stylizować spódnice?

Każda spódnica ma swój własny styl, ale niektóre są przeznaczone do stylizacji w określony sposób. Krótsza spódnica może wyglądać świetnie z parą wysokich obcasów i marynarką, podczas gdy dłuższa spódnica może być noszona prawie ze wszystkim. Ale co jeszcze można zrobić ze spódnicami? Czy są one tylko na formalne okazje, czy też można je nosić na co dzień?

 

W przypadku, gdy zastanawiasz się, spódnice mogą być noszone codziennie, nawet w biurze. Musisz jednak wybrać odpowiednią. Jeśli chcesz wyglądać stylowo i profesjonalnie jednocześnie, to unikaj spódnic, które są zbyt krótkie. Powinny one zakrywać przynajmniej kolana, a najlepiej, aby sięgały do łydek. Ważne jest również, aby upewnić się, że tkanina jest odpowiednia do biura – nie chcesz pokazywać zbyt wiele skóry lub nosić czegoś, co jest zbyt delikatne lub przezroczyste.

 

Najlepszymi fasonami spódnic do biura są spódnice ołówkowe (wydłużają nogi) i spódnice o linii A (są pochlebne dla prawie każdego). Możesz nosić te style z bluzką i obcasami lub płaskimi butami, jeśli chcesz wyglądać bardziej swobodnie. Jeśli chcesz ciężko pracować/imprezować po pracy, to noś je z t-shirtem i butami do kolan.

 

Więcej porad znajdziesz na stronie howwear.pl