Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Czym kierować się przy wyborze sukienki na wesele?

Jest duża szansa, że zastanawiasz się, w co się ubrać na wesele. Chcesz wyglądać świetnie, ale nadal wyglądać modnie i wygodnie. Oto 10 sposobów na wybranie idealnego stroju na wielki dzień.

1. Pomyśl o porze roku

Jaka jest pora roku, określa, jaki rodzaj odzieży należy założyć. Aby ująć to w perspektywie, jeśli ślub odbywa się latem, należy unikać noszenia ubrań, które są zbyt ciężkie lub które sprawiają, że się Pani poci. Jednakże, jeśli masz zimowy ślub, będziesz chciała być odpowiednio ubrana.

2. Rozważenie lokalizacji

To, jaki rodzaj ubrania powinnaś założyć, będzie zależało od lokalizacji. Jeśli ślub odbywa się na zewnątrz, należy upewnić się, że nie ma się na sobie czegoś, co jest zbyt delikatne lub co może zdmuchnąć wiatr.

3. Bądź świadoma dress code’u

Zazwyczaj zaproszenie będzie zawierało dress code. Aby nie być sztywniakiem w stosunku do zasad, upewnij się, że ich przestrzegasz. Na przykład, jeśli kodem ubioru jest „black tie”, to należy upewnić się, że ma się na sobie formalną suknię.

4. Nie podkreślaj nadmiernie panny młodej.

Chociaż powinno to być oczywiste, warto o tym wspomnieć. Nie zakładaj niczego, co mogłoby sprawić, że Ty lub Twój pan młody będziecie wyglądać seksownie w swoim wielkim dniu. Nie zakładaj niczego krzykliwego, ani zbyt odkrywczego.

5. Nosić biały kolor tylko wtedy, gdy zostanie to powiedziane inaczej

Jeśli Panna Młoda lub Pan Młody wyraźnie tego zażądali, najlepiej jest unikać noszenia bieli, chyba że uczestniczą Państwo w weselu o „białym temacie”.

6. Zrób badania przed wyjazdem

Kiedy już wiesz gdzie i kiedy odbędzie się ślub, poświęć trochę czasu na zbadanie jaki rodzaj odzieży byłby odpowiedni dla tego typu wydarzenia. To pomoże Ci upewnić się, że nie będziesz zbyt ubrana lub zbyt krótka na daną okazję.

7. Poproś o radę członków rodziny i przyjaciół.

Spytaj o radę rodzinę i przyjaciół, którzy uczestniczyli w podobnych uroczystościach, jeśli nadal nie jesteś pewien, w co się ubrać. Prawdopodobnie będą oni szczęśliwi, aby Ci pomóc i wskazać Ci właściwy kierunek.

Nie czekaj do ostatniej chwili, aby kupić swój strój

To powinno być oczywiste, ale powtórzymy to: Nie czekaj do ostatniej chwili, aby zrobić zakupy swojego stroju. Powinnaś dać sobie co najmniej kilka tygodni, aby zapewnić, że masz wystarczająco dużo czasu na znalezienie tego, co kochasz i co dobrze pasuje.

9 . Ustal budżet z wyprzedzeniem i trzymaj się go.

Kupowanie strojów ślubnych może być uzależniające, zwłaszcza jeśli na przyjęciu jest otwarty bar. Najważniejsze jest, aby planować z wyprzedzeniem i trzymać się swojego budżetu. Bez budżetu można skończyć wydając więcej niż się pierwotnie planowało.

Śluby to wspaniała okazja, aby się przebrać i poczuć jak księżniczka (lub książę!) Wybieranie odpowiedniego stroju na tak wyjątkowy dzień może okazać się trudne, zwłaszcza jeśli jest to Twój pierwszy raz. Jeśli zastosujesz się do tych 10 wskazówek, będziesz w stanie znaleźć strój, który wygląda świetnie, czuje się świetnie i pozwala Ci się zrelaksować i cieszyć się sobą na wielkim wydarzeniu. https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele