Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Eggersmann – niemal wiek produkcji najlepszego pożywienia dla koni

Tradycja kultywowana w rodzinie od prawie 100 lat! Eggersmann, to producent najlepszego pożywienia, suplementów, czy preparatów pielęgnacyjnych dla wyjątkowych i wdzięcznych zwierząt, jakimi są konie.

Długa i bogata historia o pasji i oddaniu

Eggersmann jest jedną z wiodących firm cieszących się nieskazitelną opinią w niemal całej Europie, zapewniająca wszelkich dobór, których potrzebują nasi kopytni przyjaciele. Firma zapoczątkowała swoją działalność w latach 30’ XX wieku przez mistrza młynarskiego Heinricha Eggersmanna. 

Prowadzona z orientacją na zdrowie szlachetnych zwierząt, firma w przeciągu pięciu dekad od swojego powstania, zaznaczyła swoją rynkową obecność, na obecną chwilę ciesząc się mianem niepodważalnego lidera. Produkty Eggersmann https://eggersmann.com.pl/ to wybór profesjonalistów, jeździeckich medalistów oraz osób, którym te wyjątkowe zwierzęta skradły serce. 

Wybór jest oczywisty – co najlepsze, to Eggersmann!

Eggersmann już w latach 80/90’ zyskał miano wzorca, na którym uczyć powinni się wschodzący przedsiębiorcy. Firma jest jednym z najbardziej kluczowych producentów produktów paszowych w Europie, zatrudniającym w pełni wykwalifikowany i interdyscyplinarny personel światowych specjalistów.

Produkuje wysokiej jakości towary pod własną marką, które stały się sztandarowym wyborem sportowców, podpisujących się własnym imieniem pod deklaracją jakości oferowanej przez firmę.