Gimnazjum 5 skierniewice

Artykuły na każdy temat

Wypoczynek w Rabce-Zdroju — inspiracje dla każdego

Lubisz polskie góry i miejscowości uzdrowiskowe? W takim razie na twojej liście podróżniczych celów zdecydowanie nie może zabraknąć Rabki-Zdrój. Miasto położone w malowniczej kotlinie może pochwalić się bogatą ofertą atrakcji przez cały rok. Sprawdź, co warto umieścić w programie wyjazdu z dziećmi, ukochaną osobą bądź znajomymi.

Wyjazd z dziećmi

Maluchy na pewno nie będą nudzić się podczas wakacji w Rabce-Zdroju. Zimą można zabrać dzieci na lodowisko bądź tor saneczkowy. Warto także zorganizować wypad na pobliskie stoki narciarskie. Z kolei latem na pewno nie można pominąć parku rozrywki Rabkoland. Można też zabrać pociechy na niezbyt wymagające szlaki. Jedzenie Rabka Zdrój również ma wyborne i na pewno spełni wymagania nawet największych niejadków.

Wyjazd we dwoje

Rabka-Zdrój może okazać się strzałem w dziesiątkę również w przypadku par. Górskie wędrówki bądź wspólne szaleństwo na stoku z pewnością umocnią relację i pozostawią piękne wspomnienie. Miejscowość jest bardzo romantyczna, a w stworzeniu intymnej atmosfery mogą pomóc również atrakcje strefy SPA Hotelu Wiosna. Wspólny pobyt np. w saunie może być świetnym wstępem do nastrojowego wieczoru we dwoje.

Wyjazd ze znajomymi

Choć miejscowości uzdrowiskowe kojarzą się z wyjazdami dla seniorów, rodzin z dziećmi i par, to w Rabce-Zdrój świetnie można bawić się również ze znajomymi. Wspólny wypad do SPA może dostarczyć mnóstwo frajdy, zwłaszcza w połączeniu z odwiedzeniem pobliskich stoków narciarskich bądź wędrówkami po górskich szlakach. Można też zorganizować np. jednodniowy wyjazd do Krakowa.